top of page

BUDOWA MASY MIĘŚNIOWEJ WARSZAWA

Budowa masy mięśniowej to długofalowy proces, którego wynik zależy od dwóch podstawowych czynników: diety oraz treningu siłowego. Wysportowaną, umięśnioną sylwetkę można osiągnąć tylko poprzez ciężką i regularną pracę nad ciałem. Kulturystyka to bardzo ambitna, a przy tym wymagająca dziedzina sportu, jednak uzyskane efekty w pełni rekompensują trud włożony w treningi, co sprawia, że można czuć się dumnym z własnej konsekwencji w dążeniu do celu.

Najczęściej popełniane błędy podczas treningów na masę

O efektywności treningów siłowych przesądzają takie kwestie jak m.in.: prawidłowa technika wykonywania ćwiczeń, dobór odpowiedniego obciążenia oraz zapewnienie organizmowi czasu na regenerację. Samodzielne połączenie tych wszystkich kwestii bywa trudne, zwłaszcza dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z kulturystyką. Niewłaściwie wykonywany trening na rozbudowę masy mięśniowej może nie przynieść żadnych efektów lub zakończyć się kontuzją. Częstym błędem popełnianym przez osoby mające na celu budowę masy mięśniowej jest także przetrenowanie skutkujące zmęczeniem organizmu i zahamowaniem jakichkolwiek postępów.  Z moją pomocą możesz szybciej osiągnąć zamierzony efekt – przygotuję dla Ciebie plan, który na pewno zadziała, ponieważ będzie w pełni dopasowany do Twoich oczekiwań lub predyspozycji, a przy tym pozwoli w stosunkowo krótkim czasie wyraźnie rozbudować masę mięśniową.

Znaczenie diety w procesie budowy masy mięśniowej

W przypadku diety mającej za zadanie wsparcie wzrostu mięśni kluczowe znaczenie ma nie tylko zmiana codziennych nawyków odżywania, ale też budowanie masy mięśniowej poprzez suplementy zawierające przede wszystkim białko. Niezwykle ważne jest również dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości zdrowych węglowodanów, istotną rolę odgrywają także produkty bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe. Dieta powinna być dobrze zbilansowana, z lekką nadwyżką kaloryczną. Podczas treningów na masę, które mogę dla Ciebie zorganizować w Warszawie, chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą z zakresu dietetyki.

Trening na masę w Warszawie z doświadczonym trenerem personalnym

Jako profesjonalny trener personalny koncentruję się na tym, by moi podopieczni w maksymalnie krótkim czasie osiągnęli zadowalające wyniki. Moim priorytetem jest jednak również dopilnowanie poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń na rozbudowę masy mięśniowej. Ponadto zależy mi, by uzyskane efekty były długotrwałe i stanowiły solidną podstawę do dalszego kształtowania sylwetki oraz wytrwania przy sportowym trybie życia. Treningi organizuję na siłowni na Mokotowie, często współpracuję więc z osobami z Ochoty, a także z klientami dojeżdżającymi ze Śródmieścia.

bottom of page