top of page

HARDCORE WORKOUT

Chcesz szybko spalić tkankę tłuszczową? Pozbyć się jej nadmiaru z takich partii jak brzuch czy uda? Zadzwoń i zarezerwuj trening funkcjonalny workout, który pozwoli Ci na osiągnięcie dobrej kondycji oraz formy. Jestem do Twojej dyspozycji na terenie Warszawy, praktycznie o każdej porze dnia!

Trening Full Body Workout w Warszawie

Ćwiczenia Hardcore Workout to osobiście zaprojektowany przeze mnie 30 minutowy, bardzo intensywny trening opierajacy się na superseriach, seriach łączonych czy nawet gigaseriach. Dzięki temu osoby zapracowane, cierpiące na niedobór wolnego czasu, który można by przeznaczyć na sport doskonale odnajdują się w konwencji HW. Zajęcia, które prowadzę na terenie Warszawy dedykowane są zarówno osobom początkującym, jak i bardziej zaawansowanym. Zajęcia zawsze rozpoczynają się obowiązkową rozgrzewką, a część właściwa to ogólnorozwojowy trening. Hardcore Workout pozwala na wypracowanie siły, masy oraz rzeźby, a jego "efektem ubocznym" jest również spalanie tłuszczu z brzucha poprzez wysoki wydatek energetyczny i podkręcony metabolizm powysiłkowy. Poza tym opiera się na ćwiczeniach różnych partii mięśniowych, takich jak: nogi, mięśnie grzbietu, klatki piersiowej czy barków.

Ćwiczenia na spalanie tłuszczu brzucha

Robisz setki brzuszków, a mimo to efekt jest mało zadowalający? Zastanawiasz się, czy istnieją odpowiednie ćwiczenia na spalanie tłuszczu z brzucha? Jeśli myślisz o znacznej redukcji tej partii ciała, trening Hardcore workout będzie dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Efektywna redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha następuje wraz z ogólnym spadkiem masy ciala co dyktowane jest zwiększonym wydatkiem energetycznym naszego organizmu. Im więcej trenujesz tym wydatek jest wyższy dzięki czemu raz na zawsze możesz pozbyć się tłuszczu z brzucha i odkryć w końcu swój 6-pack. Zapraszam do zapisów na zajęcia Hardcore workout w Warszawie! 

bottom of page