top of page

PIERWSZY TRENING PRÓBNY WARSZAWA

Szukasz trenera personalnego? Myślisz o zmianie swojego dotychczasowego trybu życia? Nie wiesz jak się do tego zabrać? To takie proste! Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się na trening próbny, a spotkamy się prawdopodobnie w Klubie Zdrofit Europlex, przy ulicy Puławskiej 17 w Warszawie.

 

Odbierz darmowy trening w Warszawie

Możliwość odbycia bezpłatnego spotkania, w trakcie którego wdrażam moją nowatorską metodę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta może przybliżyć Cię do upragnionego celu. Darmowy trening w Klubie Zdrofit w Warszawie to sposób, aby skutecznie się o tym przekonać. Wystarczy, że zarezerwujesz sobie godzinę wolnego czasu, a ja postaram się o odpowiednią przestrzeń dla Ciebie. W trakcie darmowego treningu, odbywającego się na terenie Warszawy, postaram się o odpowiednią motywację oraz opracowanie indywidualnego planu, uwzględniającego Twoje potrzeby i możliwości.

 

Darmowy trening personalny

Jeśli potrzebujesz trenera personalnego, to jestem do Twojej dyspozycji. Oferta dedykowana jest osobom z okolic Mokotowa, Ochoty i Śródmieścia w Warszawie. Stałe elementy darmowego treningu personalnego to odpowiednia rozgrzewka, która zapewnia bezpieczeństwo ruchomości stawów, część główna – opowiem o tym na miejscu oraz końcowe rozciąganie, czyli optymalna regeneracja po wysiłku. Przez cały czas darmowego treningu personalnego masz pewność, że pracujesz z profesjonalistą, który jest w 100% skupiony na Tobie. Wszystkie osoby zainteresowane odbyciem darmowego treningu w Warszawie, zapraszam do kontaktu online lub pod numerem telefonu 791 695 185.

bottom of page