top of page

PROWADZENIE ONLINE

Skorzystaj z profesjonalnego

wsparcia w dążeniu do wymarzonej sylwetki.

Jest to usługa przeznaczona

dla osób trenujących samodzielnie,

które chcą mieć możliwość zaczerpnięcia porady i bieżącej kontroli nad swoimi postępami.

Dołącz do mojego teamu #RSteam i razem pracujmy nad osiągnięciem Twoich celów! 

BSN_0302-Edit.jpg
ORŁY_Aktywności_400.png

OFERTA

ZAWIERA:

  • kontrola wyników siłowych, pomiarów ciała i obwodów

  • indywidualny plan treningowy wraz z cykliczną modyfikacją

  • indywidualny plan suplementacyjny wraz z aktualizacją

  • spersonalizowany plan żywieniowy wraz z wyliczeniem zapotrzebowania kalorycznego i makroskładników

  • spersonalizowane porady na temat zdrowego odżywiania

  • nielimitowana liczba konsultacji mailowych w miesiącu

249,-

Opłata miesięczna przy umowie na 24 miesiące

299,-

Opłata miesięczna przy umowie na 12 miesięcy

Najlepsza

oferta!

Nie pasują Ci terminy spotkań z trenerem personalnym? Poszukujesz anonimowej porady dotyczącej wykonywania ćwiczeń? Skorzystaj z usług trenera personalnego online, który podpowie, w jaki sposób samodzielnie możesz osiągnąć swoje sylwetkowe i treningowe cele.

Opieka trenera online

Wiele osób trenujących samodzielnie zazwyczaj wie, w jaki sposób poprawnie wykonywać ćwiczenia, zwłaszcza jeśli trenują już od dłuższego czasu. Dla tego typu amatorów sportu doradztwo online jest dobrym sposobem na to, aby pogłębiać swoją wiedzę oraz umiejętności sportowe bez konieczności umawiania się na spotkania. Korzystając z naszych usług, możecie mieć pewność, że będą one równie profesjonalne, jak w przypadku standardowych zajęć z trenerem personalnym.

Trener personalny online dla zabieganych

W dobie popularności fitness klubów trenerzy personalni mają dużo pracy i ciężko jest z dnia na dzień umówić się z nimi na indywidualne spotkanie. Dostosowanie wizyty do napiętego grafiku zajęć oraz obowiązków to dla wielu osób ogromna przeszkoda, dlatego warto skorzystać z fachowej pomocy. Usługi trenera personalnego online zostały stworzone również dla tych, którzy w swoim życiu ledwo znajdują czas na to, aby poświęcić go na regularny trening, a jednocześnie mają trudności w wygospodarowaniu chwili na umówienie się na spotkanie o wyznaczonej porze.

Samodzielny trening

Swoje usługi online polecam w szczególności tym, którzy podczas ćwiczeń pragną skupić się wyłącznie na sobie lub zwyczajnie lubią ćwiczyć w samotności. Dzięki czemu łatwiej jest im się skupić na poprawności wykonywanych ruchów podczas treningu i zadbać o właściwe napięcie mięśni. Podczas samodzielnych ćwiczeń można słuchać muzyki, wyciszyć się, a nawet uczyć na przykład poprzez słuchanie tematycznych podcastów.

Profesjonalny trener personalny online

Zapewniam Cię, że jeśli wybierzesz mnie na swojego trenera personalnego online, to gwarantuje indywidualnie podejście do Twoich potrzeb i możliwości. Mam doświadczenie w prowadzeniu ponad 100 klientów, którzy dzięki naszej współpracy osiągnęli swoje cele treningowe i sylwetkowe.

Przystępna cena

Korzystanie z usług trenera personalnego to dla wielu osób wciąż luksus, o którym mogą wyłącznie pomarzyć. W przypadku usług oferowanych online cena jest znacznie niższa, dzięki czemu nawet mniej zamożne osoby mogą sobie na nie pozwolić. Nie oznacza to mniejszego profesjonalizmu czy masowego podejścia, a wyłącznie oszczędność czasu wynikającą z tego, że trener nie musi tracić czasu na dojazdy do swoich klientów.

Kontrola efektów

Oprócz doradztwa w sprawie ćwiczeń i zdrowego odżywiania moi klienci mają możliwość spotkania się ze mną na treningu personalnym raz w miesiącu. W tym czasie chętnie weryfikuję poprawność wykonywania ćwiczeń oraz kontroluję efekty osiągane przez podopiecznych. W razie potrzeby udzielam również wsparcia motywacyjnego.

Zgłoś się do mnie, jeśli zależy Ci na fachowej opiece trenera personalnego online w przystępnej cenie. Chętnie zaproponuję Ci plan treningowy, dzięki któremu osiągniesz znakomite efekty.

bottom of page