top of page

TRENING W DWIE OSOBY WARSZAWA

Dla wielu osób jedną z największych przeszkód w realizacji sportowych celów jest motywacja. Zazwyczaj po początkowym entuzjazmie zapał do ćwiczeń maleje, a regularne wizyty na siłowni stają się coraz większym problemem. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może okazać się trening dla par – we dwójkę łatwiej zmobilizować się do aktywności fizycznej i wzajemnie dopingować w kryzysowych momentach.

Skorzystaj z profesjonalnego treningu dla par w Warszawie

Wspólne trenowanie stanowi świetną opcję zarówno dla par, jak i przyjaciół. Zabranie na siłownię partnera to również doskonałe rozwiązanie dla osób nieśmiałych, które w towarzystwie znajomego czują się pewniej, a co za tym idzie – lepiej koncentrują się na ćwiczeniach. Z organizowanego przeze mnie treningu dla par mogą skorzystać osoby posiadające podobną kondycję, dzięki czemu wizyty na siłowni będą maksymalnie efektywne dla każdego uczestnika. Trening może być ukierunkowany na różne cele, w tym np. na redukcję tkanki tłuszczowej czy budowę masy mięśniowej.

Trening dla par z trenerem personalnym w Warszawie

Spotkania organizuję na siłowni na Mokotowie, w związku z czym prowadzone przeze mnie treningi dla par cieszą się popularnością zwłaszcza wśród mieszkańców Ochoty, a także dzielnicy Śródmieście. Podczas pierwszego treningu zawsze omawiam z podopiecznymi ich oczekiwania oraz sprawdzam przygotowanie sportowe każdej osoby z duetu. Na podstawie uzyskanych informacji układam plan treningu dla par, modyfikując go na bieżąco w zależności od tempa postępów.

bottom of page